Photo by Pawel Lopatka on Unsplash

Prawo handlowe i gospodarcze

Świadczenie pomocy prawnej w sprawach gospodarczych dla firm, niezależnie od formy prawnej.

Sporządzanie projektów, analiza i negocjacje umów zawieranych w obrocie krajowym i zagranicznym w języku polskim i angielskim.

Analiza stanu prawnego firm (t.zw. prawne due dilligence). Optymalizacja prawna.

Świadczenie pomocy prawnej dla organizacji pracodawców.

Przy tworzeniu, wspieramy począwszy zindywidualizowanej koncepcji, przez sporządzenie projektów wszelkich dokumentów, po rejestrację w Krajowym Rejestrze Sądowym. Przy likwidacji doradzamy optymalną  formułę i przeprowadzamy przez cały proces do wykreślenia włącznie.

Reorganizacje

Wspieramy reorganizacje. Tak w zakresie dokumentów korporacyjnych jak i wszelkich spraw związanych z przekształcaniem przedsiębiorstwa spółki. W tym spraw pracowniczych, w sferze zobowiązań (umowy i kontrakty), oraz koniecznych zgód i zezwoleń. Pracujemy w języku polskim i językach obcych.

Obsługa bieżąca firm

Wspieramy naszych klientów na każdym etapie działalności, w pełnym zakresie. Począwszy od sporządzania projektów dokumentów, regulaminów, poprzez projekty umów w obrocie krajowym, wewnątrzwspólnotowym, jak i w pozostałych umowach zagranicznych. Pomagamy w sprawach pracowniczych. Reprezentujemy naszych klientów w negocjacjach, oraz w sprawach przed sądami i urzędami.

Masz pytanie ?

Zadaj nam a skontaktujemy się z tobą

    Photo by Pawel Lopatka on Unsplash